Regionalny Kierownik Sprzedaży (sterowanie oświetleniem)

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2019-01-23
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2019-02-22)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Klient Banku Danych o Inżynierach - niemiecki producent i dystrybutor systemów oświetlenia - poszukuje inżyniera na stanowisko:

    Regionalny Kierownik Sprzedaży
    (sterowanie oświetleniem)

    Miejsce pracy: Poznań
    nr ref.: 9930-18

    Zakres obowiązków:

    • sprzedaż i realizacja założonych planów sprzedażowych na podległym terenie
    • bieżąca obsługa dotychczasowych klientów oraz pozyskiwanie nowych klientów i inwestycji
    • doradztwo techniczne
    • działania marketingowe
    • raportowanie do dyrekcji firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektrotechnika, automatyka, elektronika)
    • minimum 1,5-roczne doświadczenie jako reprezentant handlowy w branży oświetlenia
    • wiedza na temat DALI i KNX
    • znajomość AutoCAD pozwalająca na czytanie i edytowanie rysunku technicznego w zakresie projektów oświetlenia
    • znajomość j. angielskiego
    • wysokie zdolności komunikacyjne
    • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji biznesowych
    • umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy
    • gotowość do częstych podróży służbowych
    • prawo jazdy kat. B

    Firma oferuje:

    • pracę w trybie Home Office
    • pracę z produktami najwyższej jakości
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia i narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy)
    • możliwość podjęcia pracy w województwach: wielkopolskim, łódzkim lub dolnośląskim
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Więcej ofert pracy dla inżynierów na stronie www.bdi.com.pl.

    Bank Danych o Inżynierach jest najstarszą wyspecjalizowana firmą doradztwa personalnego w Polsce. Już od ponad 25 lat aktywnie wspieramy polskich inżynierów w budowaniu ich karier zawodowych. Pomagamy w szukaniu pracy, weryfikujemy pracodawców i podpowiadamy jak skutecznie aplikować. Dotychczas z naszej pomocy skorzystało już blisko 200 tysięcy inżynierów, zarówno tych zaraz po studiach jak i tych posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe. Dołącz do nich i zyskaj sprawdzonego sojusznika na rynku pracy.