Ta oferta pracy jest nieaktualna od 294 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 26.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    SALTUS Ubezpieczenia
    poszukuje osoby na stanowisko:
    Nr ref: (RKS/TUW/01/2018)
    Region:
    1. województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie,
    2. województwa: mazowieckie, łódzkie, podlaskie
    3. województwa: wielkopolskie, zachodniopomorskie, lubuskie,
    4. województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie,
    5. województwa: małopolskie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie

    Zadania na stanowisku:

    • pozyskiwanie do współpracy partnerów (brokerzy i multiagencje) z obszaru danego regionu,
    • prowadzenie szkoleń z zakresu z zakresu ubezpieczeń zdrowotnych i życiowych,
    • realizowanie ilościowych i jakościowych planów sprzedaży,
    • monitorowanie i raportowanie wyników pracy,
    • utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami,
    • dbanie o właściwy wizerunek firmy.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia w sprzedaży i obsłudze pośredników ubezpieczeniowych,
    • umiejętności nawiązywania i podtrzymywania długoterminowych relacji,
    • gotowości do częstych wyjazdów w obrębie podległego regionu,
    • nastawienia nakierowanego na rozwiązanie i realizację celu,
    • samodyscypliny, inicjatywy i dobrej organizacji pracy,
    • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
    • wykształcenia na poziomie studiów wyższych,
    • mile widziana znajomość lokalnego rynku pośredników ubezpieczeniowych.

    Oferujemy:

    • współpracę opartą o własną działalność gospodarczą (samozatrudnienie),
    • samodzielną pracę w systemie home office, połączoną z pracą w terenie,
    • część stałą wynagrodzenia oraz premię uzależnioną od wyników (bez górnego limitu),
    • wsparcie merytoryczne, udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe,
    • dobrą atmosferę pracy,
    • samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, narzędzia informatyczne).
    bottom
    Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Aplikacje prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj.
    W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

    Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 97 r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.) wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie, jak i pozyskanych w przyszłości na potrzeby obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez następujące podmioty: Saltus Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, Saltus Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA., Asekuracja Sp. z o.o. (adres siedziby wszystkich ww. podmiotów: ul. Władysława IV 22, 81-743 Sopot). Jestem świadoma/-my, że mam prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz prawo wniesienia żądania usunięcia moich danych, które to uprawnienia przysługują mi w stosunku do każdej z wymienionych powyżej spółek.