Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Columbus Energy S.A.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem Doradców Handlowych w sektorze D2D

  • rozwijanie kompetencji sprzedażowych w podległym Zespole

  • szkolenie, wdrażanie i praca z Doradcami Handlowymi w terenie

  • ciągła analiza i wdrażanie procesów zapewniających wysoką efektywność sprzedaży

  • ciągły monitoring rynku i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu rozproszonym Zespołem sprzedażowym

  • doświadczenie w sprzedaży D2D (sprzedaż w branży OZE będzie dodatkowym atutem)

  • odnoszenie sukcesów sprzedażowych D2D

  • silna orientacja na realizację celów oraz zarządzanie poprzez cele

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • doświadczenie i łatwość nawiązywania relacji biznesowych

  • zaangażowanie i umiejętność motywowania

  • dynamika w działaniu

  • czynne prawo jazdy kategorii B

  • gotowość do pracy w terenie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • niezbędne narzędzia pracy

  • samochód służbowy

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Przewiń do profilu firmy