Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

SolarSpot Sp. z o.o.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowa i zarządzanie podległym zespołem Doradców Klienta Indywidualnego i SOHO (rekrutacja, organizowanie pracy, wyznaczanie celów i motywowanie)

  • skuteczna realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych (zespołowych i indywidualnych)

  • dbałość o przestrzeganie standardów jakościowych pracy Doradców

  • bieżąca praca nad rozwojem kompetencji sprzedażowych zespołu (praca w terenie, wspólne wizyty handlowe, wsparcie w rozwiazywaniu trudniejszych sytuacji)

  • badanie rynku i monitoring działań konkurencji

  • współpraca z Dyrektorem Sprzedaży oraz pozostałymi działami firmy zaangażowanymi w proces sprzedaży i instalacji)

  • przygotowywanie ofert handlowych na rozwiązania fotowoltaiczne

  • identyfikowanie szans sprzedażowych w podległym regionie

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w aktywnej sprzedaży (preferowane branże: OZE, technologiczna, techniczna, IT, telekomunikacja, systemy grzewcze)

  • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu rozproszoną strukturą handlową

  • potrafisz skutecznie rekrutować handlowców oraz rozwijać ich kompetencje w kierunku bycia Doradcą

  • masz udokumentowane sukcesy potwierdzające Twoje umiejętności sprzedażowe

  • znasz lokalny rynek oraz posiadasz własną bazę kontaktów

  • potrafisz pracować z różnymi typami osobowości oraz wiesz, jak skutecznie motywować do działania

  • masz sprawdzone sposoby na pracę z Doradcami w terenie oraz rozwijanie ich kompetencji sprzedażowych (coaching, mentoring, szkolenia)

  • interesujesz się branżą OZE (w naszej firmie wszyscy jesteśmy fanami Odnawialnych Źródeł Energii)

  • wykazujesz się inicjatywą w działaniu oraz potrafisz rozwiązywać pojawiające się problemy (a nawet więcej - zapobiegać ich powstawaniu)

  • posiadasz prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość specyfiki rynku fotowoltaicznego

  • posiadanie całego zespołu sprzedażowego gotowego podjąć z nami współpracę

To oferujemy

  • bardzo atrakcyjny system wynagradzania oparty o podstawę i system prowizyjny zależny od osiąganych wyników zespołowych i indywidualnych

  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód i karta floty)

  • szkolenia pogłębiające i poszerzające wiedzę nt. OZE i rynku energetycznego, które pozwolą Ci budować wizerunek profesjonalnego Doradcy

  • pracę z ludźmi o bardzo dużym doświadczeniu sprzedażowym, zarówno w branży OZE, energetycznej jak i innych branżach

  • solidny suport w postaci zespołu pre-sales, projektowego, administracji i instalacji, dzięki czemu w każdej chwili możesz liczyć na ich pomoc

  • dowolną formę współpracy (kontrakt B2B lub umowa zlecenia)

  • mocną i rozpoznawalną na rynku markę doradcy OZE, ponieważ stawiamy na doradztwo i kompleksowe wsparcie klienta na każdym etapie procesu sprzedaży i instalacji

  • dział HR wspierający w procesie rekrutacji i budowania zespołu,

  • możliwość proponowania i wdrażania własnych pomysłów na rozwój naszej organizacji

  • szybką ścieżkę decyzyjną, bez czekania na przedłużające się akceptacje

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

I etap - Wywiad wstępny (online)

2

II etap - Spotkanie z Dyrektorem i HR

SolarSpot – wiodąca firma na rynku odnawialnych źródeł energii, dostarczająca nowoczesne produkty energetyczne dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, szuka ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do udziału w ekspansji rozwiązań OZE na polskim rynku.

Przewiń do profilu firmy