Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Calzedonia / IntimissimiO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Marka Calzedonia została założona we Włoszech i to właśnie od niej pochodzi nazwa naszej grupy. Z czasem powstały kolejne marki: Intimissimi, Tezenis, Falconeri, Signorvino oraz Atelier Emè, które spotykają się z uznaniem naszych klientów i zaspokajają ich konsumenckie potrzeby. Unikalny styl naszych wyrobów powstaje dzięki połączeniu najnowszych trendów, kreatywności oraz komercyjnego podejścia. Jako Calz Polska posiadamy sieć ponad 150 sklepów tworzących tętniącą życiem grupę pięciu marek Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi Uomo, Tezenis oraz Falconeri.

Szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do naszej firmy na stanowisko:

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

TWOJE ZADANIA BĘDĄ OBEJMOWAŁY:

  • Zarządzanie siecią podległych punktów handlowych;
  • Realizacja założonych wyników sprzedażowych w swoim regionie;
  • Nadzór i kontrola działań związanych z funkcjonowaniem sklepów zgodnie ze standardami firmy;
  • Monitorowanie pracy personelu, zarządzanie wskaźnikami KPI;
  • Dbanie o rozwój i motywację pracowników;
  • Rekrutację i szkolenie zespołów;

OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia na stanowisku managerskim w branży retail;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
    Gotowości do pracy w podległym regionie (wymagane prawo jazdy kat. B)
  • Dobrej organizacji pracy własnej i zespołu, umiejętności planowania i realizacji powierzonych zadań;
  • Mile widziana znajomość języka włoskiego;
  • Szukamy osób otwartych, komunikatywnych, odpowiedzialnych, mających pasję do pracy w branży retail i nastawionych na rozwój;
Aktualnie na świecie mamy ponad 4600 sklepów, w Polsce jest ich ponad 150. Wciąż się rozwijamy, otwieramy nowe lokalizacje i poszukujemy talentów do naszych zespołów.

CALZ Polska to właściciel marek:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy