Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Tchibo Warszawa Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Tchibo w Polsce to unikalny model biznesowy, łączący profesjonalną wiedzę o kawie ze sprzedażą innowacyjnych kolekcji użytkowych, oferowanych w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym www.tchibo.pl.

Tchibo to lider ilościowy na rynku kawy w Polsce oraz lider ilościowy i wartościowy podkategorii kawy mielonej. Kawa Tchibo Family jest liderem na rynku kawy i marką najchętniej wybieraną przez konsumentów.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Regionalny Kierownik SprzedażyNumer ref.: Miejsce pracy: woj. łódzkie, kujawsko - pomorskie, pomorskie, warmińsko - mazurskie, zachodniopomorskie
Zadania:
  • realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych w kanale tradycyjnym i nowoczesnym na zarządzanym terenie,
  • zarządzanie, rozwój i motywowanie podległego zespołu,
  • udział w tworzeniu strategii sprzedażowej w podległym regionie,
  • monitorowanie i analiza realizacji planów sprzedażowych oraz kluczowych wskaźników efektywności,
  • negocjowanie i i egzekucja warunków umów handlowych,
  • analiza rynku i konkurencji w regionie,
  • opracowywanie i realizacja regionalnych i ogólnopolskich akcji promocyjnych,
  • opracowywanie, realizacja i bieżąca kontrola budżetu promocyjnego,
  • udział w projektach realizowanych w Dziale Sprzedaży.

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 3-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym po stronie operacyjnej w firmie z branży FMCG - warunek konieczny,
  • wysokich kompetencji managerskich, doskonałej umiejętności zarządzania i rozwijania zespołu,
  • doświadczenia we współpracy z klientem i prowadzeniu negocjacji handlowych,
  • kreatywnego i analitycznego myślenia, dobrego wnioskowania na bazie cyfr i faktów biznesowych,
  • zdolności strategicznego myślenia i planowania długofalowego,
  • orientacji na cele i determinacji w pokonywaniu przeszkód,
  • prawa jazdy kat. B i gotowości do częstych podróży krajowych,
  • swobodnego poruszania się w środowisku MS Office (zwłaszcza Excel, PowerPoint),
  • zamieszkania na terenie podległego terenu (woj. łódzkie, kujawsko - pomorskie, pomorskie, warmińsko - mazurskie, zachodniopomorskie).
Oferujemy:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne