Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Ceramika Paradyż Sp. z o.o.O firmie

  • Tomaszów Mazowiecki

    Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie strategii i budżetów sprzedaży na powierzonym obszarze.

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie kontaktów handlowych ze stałymi klientami.

  • Uczestnictwo w negocjacjach z kluczowymi klientami.

  • Nadzór nad prognozowaniem sprzedaży w powierzonym obszarze.

  • Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu przedstawicieli handlowych.

  • Monitorowanie działań konkurencji na powierzonym obszarze.

  • Wdrażanie akcji promocyjnych.

  • Sporządzanie raportów i analiz.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: zarządzanie, ekonomia, handel.

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży oraz minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze zarządzania zespołem.

  • Obsługa aplikacji Word, Excel, Outlook na poziomie zaawansowanym.

  • Obsługa aplikacji Power Point na poziomie średniozaawansowanym.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Innowacyjność i samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność jasnego formułowania celów, motywowania i rozliczania pracowników, orientacja na klienta, umiejętność pracy w zespole, negocjowanie.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole.

  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”.

  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży.

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

  • Refundację kosztów kształcenia.

  • Atrakcyjny pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy