Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o.O firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o jak najlepsze relacje z partnerami vendorowymi, z którymi BNP Paribas Leasing Solutions współpracuje w ramach programów partnerskich (branża AGRO i CONSTRUCTIONS),
  • sprzedaż produktów finansowych (leasing, pożyczka) klientom końcowym.

Nasze wymagania

  • umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych;
  • doświadczenie w sprzedaży i aktywnym pozyskiwaniu klientów; znajomość branży finansowej (leasing, factoring, produkty bankowe);
  • ukierunkowanie na realizację celów;
  • gotowość do bardzo częstych podróży służbowych (prawo jazdy kat. B);
  • doskonała organizacja pracy;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

To oferujemy

  • szansę pracy w rozpoznawalnej firmie finansowej, która jest częścią międzynarodowej Grupy BNP Paribas
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną
  • niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy)
  • elastyczne godziny pracy / pracę zdalną
  • bonus uzależniony od wyników pracy
  • prywatną opieka medyczną w Enel-Med
  • kartę sportową Multisport
  • ubezpieczenie na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • spotkania integracyjne
  • AskHenry

Aktualne oferty pracodawcy
nr ref. HR/09/2021

Regionalny Kierownik Sprzedaży, Toruń