Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny kierownik sprzedaży (TSL - produkt LTL)

  • Sosnowiec, Katowice, Gliwice, śląskie
  • Kierownik
  • 25.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta z sektora spedycji poszukujemy osób na stanowisko

    Miejsce pracy: Gliwice, Katowice, Sosnowiec
    TSL/SOS/0918

    Opis stanowiska:

    • poszukiwanie strategicznych klientów dla produktu LTL na przydzielonym rejonie sprzedażowym,
    • utrzymywanie relacji ze strategicznymi klientami LTL,
    • nadzorowanie pracy 5 handlowców (3 stacjonarnych, 2 mobilnych),
    • raportowanie wyników sprzedażowych do dyrektora sprzedaży frachtu drogowego,
    • analiza rynku LTL celem kształtowania konkurencyjności oferty.

    Profil kandydata:

    • doskonała znajomość produktu LTL (krajowego i zagranicznego),
    • bardzo duża orientacja na klienta, silne nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów,
    • bardzo dobra znajomość rynku i konkurencji,
    • doświadczenie w pracy z LTL,
    • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, bardzo dobra organizacja pracy,
    • otwartość, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.

    Oferujemy:

    • atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od wyników pracy,
    • umowę o pracę na cały etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
    • miejsce pracy: Sosnowiec,
    • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136

    opis