Ta oferta pracy jest nieaktualna od 194 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży Urządzeń dla Przemysłu

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 2018-01-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KONGSKILDE POLSKA Sp. z o.o. jest częścią duńskiego koncernu KONGSKILDE INDUSTRIES AS. Konstruujemy, produkujemy, sprzedajemy i serwisujemy wysokiej jakości instalacje transportu pneumatycznego na całym świecie, dla branż: poligraficznej, tworzyw sztucznych, spożywczej i farmaceutycznej.

    W związku z rozbudową sieci sprzedaży i obsługi klientów poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Polska Południowa z siedzibą w Wrocławiu, Katowicach, Opolu, Krakowie
    lub Rzeszowie

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • znajomość zagadnień, urządzeń z zakresu transportu pneumatycznego
    • mile widziane doświadczenie w branży Automotive i przetwórstwa Tworzyw Sztucznych
    • znajomość i umiejętność pracy na narzędziach: wspomagania CAD (AutoCad preferowany), Excel, Power Point, Outlook
    • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikowanie się
    • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3-5 lat
    • doświadczenie w sprzedaży Projektów Technicznych będzie premiowane dodatkowo
    • dobra organizacja pracy – system Home Office
    • prawo jazdy kat. B z doświadczeniem min. 5 lat
    • dobry stan zdrowia
    • dyspozycyjność do odbywania delegacji krajowych i zagranicznych
    • znajomość systemu IFS mile widziana

    Zakres obowiązków:

    • realizacja powierzonego budżetu sprzedaży
    • promowanie marki i pozyskiwanie nowych klientów
    • opieka nad dotychczasowymi klientami
    • sprzedaż komponentów oraz całych Systemów (projektów technicznych)
    • przygotowywanie niezbędnych wytycznych dla działu projektowania
    • przygotowywanie oferty sprzedaży dla klienta
    • nadzór terminowy i kosztowy nad projektem
    • sporządzanie niezbędnych analiz i zestawień
    • współpraca z innymi działami w firmie oraz z podwykonawcami

    Oferujemy:

    • ciekawą i stabilną pracą w bezustannie rozwijającej się firmie
    • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia
    • narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia

    Kontakt:

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim i angielskim za pomocą:

    Zastrzegramy sobie prawo do kontaktu
    tylko z wybranymi kandydatami.                                                                  Kongskilde Polska  Sp. z o.o.

    Aby dokumenty mogły wziąć udział w selekcji prosimy                                     Ul. Sklęczkowska 16
    o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie                                     99-300 Kutno
    moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych                                          tel: (0-24) 389 80 10
    dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawę                                             fax: (0-24) 389 80 13
    z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych                                      www.kongskilde-industries.com
    Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.