Regionalny Kierownik Sprzedaży (Usługi konserwacji i czyszczenia dla elektroenergetyki )

HRK S.A.O firmie

  • Polska południowa / północna / centralna

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Kierownik / Koordynator

Naszym klientem jest firma działająca na rynku usług konserwacji i czyszczenia skierowanych dla przemysłu i energetyki, dla której poszukujemy osoby na stanowisko:

Regionalny Kierownik Sprzedaży
(usługi konserwacji i czyszczenia dla elektroenergetyki)

Opis stanowiska:
Na samodzielnym stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży będziesz odpowiedzialny za rozwój sprzedaży i nawiązywanie relacji z firmami działającymi w branży elektroenergetycznej. Odpowiadać będziesz za wskazany region sprzedaży, który będzie obejmował połowę Polski.
Będziesz brał udział w aktywnej sprzedaży usług firmy tj. pogotowie energetyczne, konserwacja i czyszczenie urządzeń elektroenergetycznych.

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie celów określonych: sprzedaż, czynniki jakościowe pracy
  • Realizowanie strategicznych kierunków rozwoju firmy oraz podległego regionu
  • Rozwój bazy klientów na rynku polskim
  • Aktywny monitoring rynku i rozwój portfolio produktów
  • Monitorowanie działalności konkurencji
  • Negocjowanie kontraktów z klientami kluczowymi

Wymagania:

  • Doświadczenie we współpracy z operatorami i dystrybutorami energii elektrycznej
  • Min. 2 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług technicznych
  • Znajomość rynku elektroenergetycznego
  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie stałe oraz premie uzależnione od efektów pracy
  • Jasne warunki współpracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Dodatkowe benefity

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy