Regionalny Kierownik Sprzedaży w branży Retail (Fashion) z j.angielskim

Klient Pracuj.plO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne zarządzanie i nadzór nad działalnością bezpośrednio podległych sklepów w Polsce i zagranicą

  • Realizacja budżetu sprzedaży i optymalizacja kosztów zgodnie z celami firmy

  • Odpowiedzialność za wynik finansowy podległych sklepów

  • Zarządzanie zespołem Kierowników sklepów

  • Wsparcie w procesie otwarcia nowych salonów sprzedaży

  • Dbałość o przestrzeganie procedur firmy

  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki na rynku

  • Raportowanie do Zarządu Spółki

  • Pełna współpraca z działami odpowiedzialnymi za procesy związane ze sprzedażą

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży – warunek konieczny

  • Doświadczenie w branży Retail – warunek konieczny

  • Doświadczenie w branży fashion będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)

  • Prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do częstych podróży służbowych

  • Silne zorientowanie na wyniki, myślenie strategiczne i inicjatywa w działaniu

  • Umiejętność zarządzania zespołem, wyznaczania celów i motywowania pracowników

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Skuteczność w rozwiązywaniu problemów, podejmowaniu decyzji oraz wdrażaniu zmian

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Samodzielne stanowisko pracy z dużą swobodą działania i możliwością tworzenia nowej jakości

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego i awansu

  • Realny wpływ na biznes i politykę działania firmy

  • Elastyczny czas pracy, przyjazną i nieformalną atmosferę pracy

  • Samochód służbowy

  • Zniżki na firmowe produkty

Klient Pracuj.pl

Dla naszego klienta z branży sprzedaży detalicznej (fashion), poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży. Osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie podległymi sklepami w Polsce i zagranicą wraz z realizacją strategii firmy i planów sprzedażowych. Poszukujemy gracza zespołowego, z doświadczeniem w branży Retail, zmotywowanego do rozwijania firmy i dzielenia się dobrymi praktykami.

Przewiń do profilu firmy

Wymagane dokumenty:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim klikając w przycisk APLIKUJ. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.