Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży w dziale klientów strategicznych

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 27.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WÜRTH POLSKA SP. Z O.O.

    Würth to światowy lider w technice zamocowań. Istniejemy w Polsce od 27 lat i zatrudniamy ponad 620 osób, z których 250 pracuje z nami ponad 10 lat. Dynamiczny rozwój firmy potwierdzają stale osiągane wzrosty. Pozycję lidera w naszej branży osiągnęliśmy dzięki profesjonalizmowi. Chcemy zatrudniać osoby zaangażowane, pozytywnie nastawione i konsekwentnie dążące do osiągania sukcesu. Würth jest rzetelnym pracodawcą, któremu zależy, aby pracownicy lubili swoją pracę i byli dumni z osiąganych wyników. Mocno inwestujemy w dział sprzedaży. Dzięki takiej polityce pracownicy chętnie wiążą się z firmą i pozostają z nami na długo.

    W związku z rozwojem działu klientów strategicznych poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

    Miejsce zamieszkania: Wrocław

    Twoje zadania:

    • Realizowanie strategicznych kierunków rozwoju firmy oraz podległego regionu poprzez:
      • Budowanie zespołu
      • zatrudnianie, motywowanie, szkolenie i rozwój pracowników
      • kontrola i rozwój jakościowych aspektów pracy
      • rozwój klientów w regionie województw dolnośląskiego i opolskiego
    • Negocjowanie kontraktów z klientami kluczowymi
    • Utrzymywanie odpowiedniego wizerunku firmy Würth, reprezentowanie firmy przed Klientami

    Twój profil:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem przedstawicieli mobilnych w branży technicznej
    • Doświadczenie w pracy z kluczowymi klientami – zakłady produkcyjne, zakłady przemysłowe
    • Wykształcenie wyższe
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność prowadzenia rozmów coachingowych, motywacyjnych
    • Znajomość technik badania potrzeb klienta, prowadzenia negocjacji handlowych
    • Umiejętność nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych

    Gwarantujemy Ci:

    • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
    • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
    • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
    • Samochód służbowy do użytku prywantego
    • Dofinansowanie do karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej

    Jeśli interesuje Cię praca w międzynarodowym i pełnym wyzwań środowisku oraz chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i umiejętności – zapraszamy Cię do Würth Polska.

    Informujemy, iż Administratorem Danych ujawnionych w związku z postępowaniem rekrutacyjnym jest Würth Polska Sp. z o.o. (ul. Posag 7 Panien 1, 02-495 Warszawa). Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji i nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne.