Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży w kanale sprzedaży hurtowej oraz B2B

  • lubelskie
  • Kierownik
  • 2019-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Marka Lumax® jest synonimem jakości i innowacyjności w oświetleniu LED. Oferta Lumax® to doskonałej jakości źródła światła oraz oprawy do zastosowań przemysłowych i dekoracyjnych. Dzięki technologii LED nasze produkty pozwalają generować oszczędności na rachunkach za energię elektryczną – zarówno w gospodarstwach domowych jak i przemyśle. Technologia LED jest nowoczesną technologią przyjazną dla środowiska.

    Z uwagi na dynamiczny rozwój działu handlowego poszukujemy osób do pracy w charakterze:

    Regionalnego Kierownika Sprzedaży w kanale sprzedaży hurtowej oraz B2B

    Miejsce pracy: powierzony region Polski

    Nr. Ref. RKS1/19

    Opis stanowiska:

    • Budowanie dystrybucji w powierzonym regionie w oparciu o istniejących odbiorców
    • Pozyskiwanie do współpracy nowych partnerów handlowych
    • Realizacja budżetów sprzedażowych
    • Kontrola działań konkurencji

    Wymagania:

    • Znajomość rynku elektrycznego
    • Doświadczenie w pracy na rynku hurtowym lub B2B w branży elektrycznej/oświetleniowej
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii uzależnionej od osiąganych wyników
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • dobrą atmosferę pracy w młodym, ambitnym i dynamicznym zespole
    • niezbędne do wykonywania pracy narzędzia: samochód służbowy, laptop, telefon

    Prosimy nadsyłać dokumenty rekrutacyjne w terminie do 31 stycznia 2019 r.
    na adres e-mail: [email protected]

    z dopiskiem w tytule e-maila  „ Nr. Ref.RKS1/19”.

    Więcej informacji o naszej firmie można znaleźć na stronie www.lumax.pl

    Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. oraz regulacjami RODO )