Regionalny Kierownik Sprzedaży w marce Cropp (region pomorski)

LPP S.A.O firmie

  • Łąkowa 39, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

LPP S.A.

Łąkowa 39

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie salonami sieci sprzedaży Cropp w podległym regionie

  • Dbanie o wizerunek podległych salonów m.in. poprzez handlowe podejście do pracy z VM, pracę z towarem oraz realizację przyjętych standardów obsługi klienta

  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe regionu

  • Zarządzanie zespołem menadżerów salonów

  • Wsparcie procesu otwarć nowych salonów

  • Realizacja założonego budżetu kosztowego

  • Współpraca z działami LPP SA związanymi z procesem sprzedaży

  • Wzmacnianie komunikacji Omnichannel w sklepach

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu siecią sprzedaży detalicznej lub salonem sprzedaży

  • Posiadasz doświadczanie w branży odzieżowej

  • Znasz język angielski na poziomie minimum komunikatywnym (B2)

  • Posiadasz doświadczenie oraz umiejętności zarządzania zespołem

  • Znasz przepisy prawa pracy

  • Jesteś samodzielna/y i zaangażowana/y w realizację powierzonych zadań

  • Wykazujesz inicjatywę i skuteczność w rozwiązywaniu problemów oraz wdrażaniu zmian

  • Potrafisz pracować pod presją czasu

  • Jesteś dyspozycyjna/y i gotowa/y do częstych wyjazdów służbowych

  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Stabilne miejsce zatrudnienia w polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Pracę w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, które budują naszą kulturę organizacyjną

  • Samodzielne stanowisko pracy z dużą swobodą działania

  • Umowę o pracę (bez okresu próbnego)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • Kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP

  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów i webinarów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

LPP S.A.

Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Przez ponad 25 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach, w tym w tak prestiżowych stolicach jak Londyn, Berlin, Tel Awiw czy Moskwa.

Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Tworzą go ponad 24 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy