Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży - w regionach

EsoleoO firmie

  • aleja Wyścigowa 6, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Esoleo

aleja Wyścigowa 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • ustalenie, monitorowanie i realizację celów sprzedażowych,

  • rozwój ilościowy i jakościowy grupy Doradców Handlowych,

  • rozwój sieci Partnerskiej,

  • bieżące wsparcie dla sieci Partnerskich w tym struktur handlowych Grupy Cyfrowy Polsat,

  • bezpośrednie wsparcie dla Doradców Handlowych w negocjacjach z kluczowymi klientami,

  • wsparcie w realizacji lokalnych działań marketingowych,

  • monitorowanie działań konkurencji w Regionie.

Podział czasu pracy
99%

Praca w terenie

1%

Praca w biurze

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale sprzedaży z potwierdzonym sukcesami doświadczeniem w kanałach zarówno B2C jak i B2B (mile widziane referencje od poprzednich pracodawców lub klientów),

  • doświadczenie w pracy z siecią partnerską,

  • wrodzone przywództwo,

  • doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołami sprzedażowymi,

  • wysoką etykę zawodową i standardy pracy,

  • dobrze rozwiniętą umiejętność komunikacji i budowania relacji,

  • bardzo dobrą znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, PP, World,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dużym atutem jest doświadczenie w branży energii fotowoltaicznej.

To oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie podstawowe,

  • przejrzysty i bardzo atrakcyjny system premiowania,

  • samochód służbowy oraz pozostałe, niezbędne na tym stanowisku narzędzia,

  • opiekę medyczną,

  • pakiety szkoleń rozwojowych i technologicznych,

  • stabilność zatrudnienia i rozwoju osobistego,

  • pasjonującą pracę z ciekawymi ludźmi, w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • możliwość rozwoju w jednej z największych grup kapitałowych w Polsce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • Parking na rowery przy biurze

Esoleo

Zespół ESOLEO tworzą pasjonaci. Dbamy o rozwój w trosce o środowisko. ZajmujeMY się instalacjami fotowoltaicznymi oraz oświetleniem od wielu lat. Nasze bogate doświadczenie gwarantuje profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych przez nas usług. W rozwoju wspierają nas nowe technologie.

Jesteśmy częścią Grupy Polsat, w skład której wchodzą m.in.: Cyfrowy Polsat, Polkomtel – operator sieci Plus, Telewizja Polsat, Netia oraz IPLA. Najbliższy okres to dynamiczny rozwój firmy i odstępności naszych usług. To my wyznaczamy standardy bezpieczeństwa i jakości na rynku fotowoltaicznym.

Entuzjastycznie patrzymy w przyszłość, którą sami tworzymy.

Dołącz do nas, wspieraj nasze działania na rzecz środowiska naturalnego i rozwoju, razem z nami wyznaczaj trendy i standardy nowoczesnych stylu życia.

Przewiń do profilu firmy