Regionalny Kierownik Sprzedaży w Segmencie Inwestycji Budowlanych

Würth Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie strategicznych kierunków rozwoju firmy oraz podległego regionu

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem Przedstawicieli Handlowych

  • Realizowanie celów określonych dla regionu: plany sprzedażowe, czynniki jakościowe pracy

  • Rozwój regionu pod względem ilościowo-jakościowym poprzez:

  • a) wspólną pracę z Przedstawicielami Handlowymi w terenie

  • b) zatrudnianie, motywowanie, szkolenie i rozwój pracowników

  • c) kontrolę i rozwój jakościowych aspektów pracy

  • d) rozwój klientów w regionie

  • Utrzymywanie odpowiedniego wizerunku firmy Würth, reprezentowanie firmy przed Klientami

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem przedstawicieli mobilnych w branży budowlanej

  • 5-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B oraz obsłudze dużych Inwestycji Budowlanych

  • Znajomość klientów z branży budowlanej oraz drogowo-mostowej – warunek konieczny

  • Wykształcenie wyższe

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • Umiejętność prowadzenia rozmów coachingowych, motywacyjnych

  • Znajomość technik badania potrzeb klienta, prowadzenia negocjacji handlowych

  • Umiejętność nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych

  • Prawo jazdy kategorii B, gotowość do odbywania podróży służbowych

To oferujemy

  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy

  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki

  • Samochód służbowy do użytku prywatnego

  • Pakiet benefitów: Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Würth Polska Sp. z o.o.

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 31 lat. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 690 pracowników, z czego 250 pracuje w firmie ponad 10 lat. Würth Polska posiada 37 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy. Firma poza działalnością biznesową angażuje się także w szereg akcji z obszaru CSR oraz Employer Branding. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli interesuje Cię praca w międzynarodowym i pełnym wyzwań środowisku oraz chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i umiejętności – zapraszamy Cię do Würth Polska.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.