Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży (w zespole Medycznym)

Polski Lek jest Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem na terenie 1/3 Polski oraz utrzymanie wysokich standardów pracy
  • Realizacja strategii firmy
  • Komunikowanie i egzekwowanie realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Wdrażanie, kontrola oraz rozliczanie akcji promocyjnych prowadzonych przez podległy zespół
  • Planowanie i zarządzanie budżetem regionu
  • Kierowanie procesem rozwoju zawodowego pracowników przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz rozwój świadomości marki w podległym regionie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej 2 - letnie doświadczenie na rynku medycznym
  • Umiejętność obsługi MS Excel oraz MS PowerPoint
  • Wysokie kompetencje w zakresie komunikowania się (przekazywanie wiedzy, prowadzenie spotkań i prezentacji)
  • Umiejętności negocjacyjne oraz analityczne
  • nastawienia na realizację celów
  • Doświadczenia popartego dobrymi wynikami w prowadzeniu zespołu
  • Prawo jazdy kategorii "B" i praktyka w prowadzeniu samochodu osobowego

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy
  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe i szkolenia)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne

Polski Lek jest Sp. z o.o.

Firma Polski Lek Sp. z o.o., spółka należąca do Maspex, jest producentem nowoczesnych i bezpiecznych suplementów diety, obecnych na rynku od 2000 roku.

Regionalny Kierownik Sprzedaży (w zespole Medycznym), lubelskie