Regionalny Kierownik Sprzedaży (w zespole Medycznym)

Polski Lek jest Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem na terenie 1/3 Polski oraz utrzymanie wysokich standardów pracy

  • Realizacja strategii firmy

  • Komunikowanie i egzekwowanie realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Wdrażanie, kontrola oraz rozliczanie akcji promocyjnych prowadzonych przez podległy zespół

  • Planowanie i zarządzanie budżetem regionu

  • Kierowanie procesem rozwoju zawodowego pracowników przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz rozwój świadomości marki w podległym regionie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Co najmniej 2 - letnie doświadczenie na rynku medycznym

  • Umiejętność obsługi MS Excel oraz MS PowerPoint

  • Wysokie kompetencje w zakresie komunikowania się (przekazywanie wiedzy, prowadzenie spotkań i prezentacji)

  • Umiejętności negocjacyjne oraz analityczne

  • nastawienia na realizację celów

  • Doświadczenia popartego dobrymi wynikami w prowadzeniu zespołu

  • Prawo jazdy kategorii "B" i praktyka w prowadzeniu samochodu osobowego

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie

  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę w dynamicznym zespole

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy

  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe i szkolenia)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

Firma Polski Lek Sp. z o.o., spółka należąca do Maspex, jest producentem nowoczesnych i bezpiecznych suplementów diety, obecnych na rynku od 2000 roku.

Przewiń do profilu firmy