Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

ECO LIGHT sp. z o.o.O firmie

5 000‐20 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się ogólnopolską firmą handlową działającą w segmencie oświetlenia LED, która dzięki wykwalifikowanej i ambitnej kadrze z zaangażowaniem i pasją pracuje dla klienta.

Innowacyjne myślenie oraz zespół złożony z młodych, kreatywnych osób sprawił, że w przeciągu kilku lat staliśmy się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży. Działamy na rynku krajowym i europejskim.

W związku z aktywnym rozwojem poszukujemy kandydatów i kandydatki na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Realizacja strategii sprzedaży na podległym regionie:
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami (zarządzanie klientami);
  • Rozwój sprzedaży poprzez poszerzanie oferty u klientów o kolejne produkty i grupy produktowe (zarządzanie produktem);
  • Udzielanie merytorycznego wsparcia, poprzez szkolenia i doradztwo techniczne dla klientów (zarządzanie wiedzą);
  • Monitorowanie należności klientów oraz podejmowanie akcji korygujących;
  • Informowanie klientów o programach i akcjach marketingowych, tj.: wyprzedażach, konkursach, gazetkach, organizowanie ekspozycji, etc.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w branży elektrotechnicznej),
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera;
  • Prawo jazdy i gotowość do pracy w terenie;

Predyspozycje zawodowe tj.: umiejętność nawiązywania i skutecznego podtrzymywania długofalowych, partnerskich relacji z klientami; umiejętność planowania i organizacji własnej pracy oraz opracowywania sposobów realizacji zadań; dojrzałość emocjonalna, wysoka kultura osobista oraz samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Samodzielne i stabilne stanowisko pracy, w prężnie rozwijającej się firmie handlowej;
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Nowoczesne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy);
  • Pracę w zgranym zespole profesjonalistów - wsparcie merytoryczne i marketingowe;
  • Dostęp do programów wspierających analizę sprzedaży, udział w targach branżowych.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy