Ta oferta pracy jest nieaktualna od 54 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 2017-01-03

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Caldoris Polska Sp. z o.o. to firma prężnie działająca na rynku OZE od 2010 roku. Swoje działania koncentruje na popularyzacji rozwiązań z zakresu energii odnawialnych, powodując tym samym znaczący wzrost świadomości ekologicznej wśród swoich klientów. Na podstawie licznych analiz poszczególnych segmentów energii OZE zacieśniamy relacje z klientami, dostarczając produkty i usługi poprzez wielotorowy i zintegrowany kanał sprzedaży i obsługi. Filozofia firmy sprawia, że Caldoris jest organizacją sprawnie funkcjonującą i aktywnie zarządzającą relacjami z klientem, tak aby współpraca była długofalowa i dla obu stron przynosiła wymierne korzyści.

Caldoris to wizja silnej marki stawiającej na nowoczesne technologie.

W związku z wdrażaniem nowych produktów i projektów, poszukujemy ambitnych oraz zaangażowanych Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: RKS/PL/17

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem sprzedażowym,
  • ustalanie, realizacja celów i wyników sprzedażowych oraz budżetowych,
  • zarządzanie, monitorowanie, kontrola i rozliczanie efektów pracy Key Account Managerów (KAM),
  • nadzór nad realizacją standardów sprzedaży,
  • weryfikacja wiedzy KAM-ów,
  • motywowanie i budowanie zespołu,
  • zarządzanie przepływem informacji w zespole,
  • zarządzanie komunikacją pomiędzy regionalnym biurem a centralą,
  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych,
  • doradztwo biznesowe w zakresie instalacji urządzeń energetycznych,
  • przygotowywanie danych technicznych niezbędnych do procesu instalacji urządzeń energetycznych,
  • realizacja strategii rozwoju biznesu w zakresie nowoczesnych produktów energetycznych,
  • rozwijanie bazy klientów w podległym regionie,
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami biznesowymi,
  • bieżące raportowanie działań sprzedażowych własnych i zespołu.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży i pozyskiwaniu klientów B2B,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w branży energetycznej (energia elektryczna, paliwa, OZE),
  • minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym B2B,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu rynkiem,
  • mocne ukierunkowanie na wynik i osiąganie celów,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne (komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów),
  • silne zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność obsługi komputera (w szczególności Microsoft Word i Excel),
  • gotowość do pracy w terenie,
  • prawo jazdy kat. B.

Jako firma oferujemy:

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w wymagającej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pozytywną atmosferę pracy,
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników (wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system prowizyjny),
  • atmosferę pracy nastawioną na współpracę i rozwój,
  • stabilne i elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt, działalność gosp.),
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód, karta paliwowa),
  • szeroki pakiet benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe).

Do nadsyłania aplikacji zapraszamy Kandydatów z całej Polski.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się