Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

EDBAK Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Edbak Sp. z o.o. jest wiodącym polskim producentem wysokiej jakości profesjonalnych systemów mocowań do ekranów LED/LCD, projektorów, wózków konferencyjnych oraz rozwiązań dla branż Digital Signage, IT oraz AV.

Obecnie do zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Regionalny Kierownik SprzedażyNumer ref.: Miejsce pracy: Polska

Główny zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów w zakresie produktów spawanych i obrabianych mechanicznie w Polsce i na wybranych rynkach UE.
  • Realizacja założonego planu sprzedaży.
  • Negocjacje cen warunków współpracy.
  • Regularne spotkania z klientami.
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami.
  • Monitorowanie rynku w celu identyfikacji możliwości sprzedaży.
  • Udział w targach i konferencjach branżowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży przemysłowej powyżej 5 lat. Doświadczenie w branży metalowej – będzie dodatkowym atutem.
  • Samodzielność oraz konsekwencja w działaniu.
  • Umiejętność współpracy w zespole.
  • Wykształcenie wyższe
  • Język angielski zaawansowany.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Praca w rozwijającej się firmie o dużym potencjale.
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracy w ciekawym środowisku i inspirującym zespole.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy