Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

MARS - TDLM SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W związku z dynamicznym rozwojem firma
MARS TDLM sp. z o.o. sp. komandytowa z Wojnarowej działająca na rynku detalicznym
POSZUKUJE

Podległy region: woj. Łódzkie, mazowieckie,  warmińsko - mazurskie i podlaskie

Zadania:

  • zarządzanie zespołem sprzedaży,
  • odpowiedzialność za realizację comiesięcznych planów sprzedaży, raportowanie wyników oraz zarządzanie budżetem,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
  • podejmowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży,
  • ustalanie celów oraz priorytetów zespołu,
  • zarządzanie podległym zespołem w zakresie rozwoju, motywowania, szkolenia.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 3 lata
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedażowym,
  • znajomość programu MS Office
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętności przywódcze, wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, sprzedażowe i analityczne,
  • umiejętność przekazywania wiedzy i doświadczenia.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedażowych,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • szkolenia i rozwój zawodowy.

Aplikację zawierającą CV  i list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych prosimy przesłać do 28 dni od ukazania się ogłoszenia za pomocą Aplikuj

Ogłoszenie archiwalne