Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

I.D.C. Polonia S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe, dystrybucyjne oraz egzekucję standardów na podległym terenie

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem Przedstawicieli Handlowych w kanale tradycyjnym i nowoczesnym

  • Odpowiedzialność za współpracę z kluczowymi klientami – sieci detaliczne i hurtownie

  • Wdrażanie, kontrola realizacji i rozliczanie akcji promocyjnych, sprzedażowych oraz ścisła współpraca z Działem Marketingu

  • Działania zmierzające do stałego zwiększania sprzedaży

  • Reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Nasze wymagania

  • Min. 5-letniego doświadczenia, popartego sukcesami na stanowisku związanym z zarządzaniem i motywowaniem Przedstawicieli Handlowych w branży FMCG,

  • Znajomości rynku lokalnego i kluczowych klientów w branży na podległym terenie

  • Znajomości technik zarządzania podległym zespołem

  • Posiadania mocnych umiejętności analitycznych i negocjacyjnych

  • Doskonałej organizacji pracy własnej i podległego zespołu

  • Bardzo dobrej znajomości MS Office

  • Otwartości na zmiany, pozytywnego myślenia i kreatywności

  • Prawo jazdy kat „B”

  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin w firmie o długoletniej tradycji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dostęp do grupowego ubezpieczenia

  • Pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i działanie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

I.D.C. Polonia S.A.

Firma należąca do grupy I.D.C. Holding a. s., producenta znanych marek słodyczy takich jak Góralki, Verbena, Lusette, poszukuje do zespołu sprzedaży osoby na stanowisko: Regionalny Kierownik Sprzedaży

Na terenie: Mazowsze, Warmińsko – Mazurskie, Pomorskie

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o nadsyłanie swojego CV do dnia: 06.05.2021 r.

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.