Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

PRACUJWOZE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

5 000–25 000
netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowa zespołu przedstawicieli handlowych w regionie
  • Utrzymanie i aktywny rozwój sprzedaży w regionie
  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Sprzedaży oraz Zarządem Firmy
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Współtworzenie planów sprzedażowych i wspieranie zespołu w ich realizacji
  • Prowadzenie spotkań sprzedażowych
  • Prowadzenie szkoleń merytorycznych i sprzedażowych
  • Motywowanie zespołu
  • Zapewnienie wsparcia merytorycznego zespołowi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży min. 2 lata
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Dobra organizacja pracy
  • Mocna motywacja do sprzedaży i osiągania celów sprzedażowych swojego zespołu

To oferujemy

  • Najwyższe wynagrodzenie prowizyjne
  • CRM do zarządzania bazą klientów
  • Oferujesz usługi tylko najwyższej jakości
  • Pełne wsparcie Dyrektora Sprzedaży
  • Możliwość realnego awansu w strukturach firmy
  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy (klasy Premium), karta paliwowa
  • Pewnego partnera na lata współpracy

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

PRACUJWOZE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Branża odnawialnych źródeł energii jest gwarancją pewnej, dobrze płatnej pracy.

Naszym celem jest zapewnienie najlepszych warunków i zarobków dla osób pracujących w najszybciej rozwijającej się branży w Polsce. Dzięki wspólnej pracy, uzyskaliśmy najkorzystniejsze warunki zatrudnienia u naszych partnerów.

Regionalny Kierownik Sprzedaży, warmińsko-mazurskie