Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

J.S. COOLING JAKUB SYKUŁA

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie dobrych relacji z dotychczasowymi partnerami biznesowymi oraz poszukiwanie i budowanie nowych kontaktów z klientami na terenie woj. dolnośląskiego i woj. wielkopolskiego oraz woj. pomorskiego i woj. warmińsko-mazurskiego: (inwestorzy, projektanci, firmy instalacyjne)

  • oferowanie rozwiązań z zakresu chłodnictwa przemysłowego, wentylacji i ogrzewnictwa

  • monitorowanie rynku pod kątem nowych inwestycji w regionie

  • realizacja strategii sprzedażowej oraz dbanie o dobry wizerunek firmy

  • wsparcie merytoryczne przy realizowanych projektach

  • osiąganie zdefiniowanych planów sprzedaży

  • doradztwo techniczne tj. dobór urządzeń i kompleksowych rozwiązań oferty JS.Cooling.

  • ciągłe rozwijanie swoich kompetencji i wiedzy poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

  • uczestniczenie w targach branżowych, konferencjach

  • miejsce praca, forma: home office i raz na 2 tygodnie w Siedzibie JS.Cooling (zależnie od miejsca zamieszkania kandydata.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne (specjalizacji klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja, ciepłownictwo lub budowa maszyn i urządzeń)

  • posiadasz znajomość branży HVAC-R popartą min. 3-letnim doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku w firmie handlowej o profilu inżynierskim

  • łatwo nawiązujesz relacje z nowymi osobami i klientami

  • potrafisz prowadzić rozmowy handlowe

  • jesteś osobą samodzielną

  • masz umiejętność myślenia analitycznego

  • wyróżnia Cię systematyczność w pracy, planowaniu zadań i realizacji powierzonego budżetu

  • lubisz osiągać ambitne cele i czerpiesz z tego satysfakcję

  • znasz program AUTOCAD

  • posiadasz prawo jazdy kat. B

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie kraju

  • dobrze posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie

To oferujemy

  • pracę w stale rozwijającej się firmie, liderze branży HVAC-R na polskim rynku

  • okazję na pracę z szerokim portfolio efektywnych energetycznie i innowacyjnych technologicznie produktów

  • możliwość podnoszenia poziomu wiedzy technicznej i handlowej

  • środowisko pracy, w którym ludzie są na pierwszym miejscu

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, monitor, samochód służbowy, telefon)

Firma J.S.COOLING oferuje kompleksowe usługi z zakresu chłodnictwa przemysłowego i wentylacji projektów „pod klucz” jako Generalny Wykonawca także dla Przemysłu 4.0. Ponad 32 letnia obecność na rynku, bogate doświadczenie zdobyte dzięki zrealizowanym projektom oraz kadra specjalistów gwarantują indywidualne podejście do każdego Klienta. Jesteśmy jedynym polskim producentem amoniakalnych agregatów chłodniczych.

Więcej informacji na stronie: www.jscooling.pl

Przewiń do profilu firmy