Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Arche Consulting Sp z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna

Rekrutujemy dla

Nasz Klient to grupa o międzynarodowym zasięgu, oferująca zaawansowane produkty i rozwiązania z zakresu budownictwa energooszczędnego.

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie sprzedaży w podległym regionie,

  • utrzymywanie relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych,

  • współpraca z grupą klientów ( m.in. firmy budowlane, inwestorzy ),

  • realizacja celów sprzedażowych, monitorowanie rynku,

  • tworzenie analiz potencjału, raportów i prognoz aktywności sprzedażowej,

  • przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych,

  • prowadzenie negocjacji handlowych,

  • rozwój kompleksowych rozwiązań dla klientów,

  • współpraca z działem rozwoju produktów i certyfikacji.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe techniczne ( preferowane budownictwo ),

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem,

  • mile widziane doświadczenie w budownictwie przemysłowym, a w szczególności obudowy ścian i dachów,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • wysokie kompetencje interpersonalne – umiejętność budowania partnerskich relacji z klientami,

  • samodzielność, samodyscyplina i dobra organizacja pracy,

  • mobilność, prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia plus premie uzależnione od wyników,

  • samodzielne stanowisko w międzynarodowej grupie, będącej liderem na rynku,

  • duże możliwości rozwoju w ramach organizacji,

  • samochód służbowy klasy premium,

  • bogaty pakiet benefitów.

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

Przewiń do profilu firmy