Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

ENERGOTECHNIKA-sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów w wyznaczonym dystrykcie – segment przemysłowy,

  • Budowanie bazy danych klientów -branża spozywcza oraz hi-Tec,

  • Kreowanie strategii rynkowej w wybranych branżach,

  • Systematyczna Obsługa CRM, call center, kategoryzacja klientów,

  • Planowanie wizyt u klientów, przekazywanie prezentacji handlowych,

  • Optymalne przygotowywanie tour planów tygodniowych,

  • Przygotowywanie budżetów i targetów sprzedaży,

  • Budowanie trwałych relacji biznesowych z kluczowymi klientami,

  • Systematyczne ustalanie priorytetów handlowych

  • Pozyskiwanie danych do ofert handlowych,

  • Współudział w przygotowywaniu ofert i umów handlowych,

  • Budowanie wizerunku Firmy na terenie Polski,.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego,

  • Znajomości technik sprzedaży,

  • Systematyczności, dobrej organizacji pracy i dużej kultury osobistej,

  • Znajomości rynku przemysłowego w obszarze Polski,

  • Umiejętności zarządzania czasem i planowania,

  • Znajomości nowoczesnych systemów raportowania,

  • Obsługiwania się pakietem Microsoft office,

  • Posiadania prawa jazdy kategorii B,

  • Motywacji, inicjatywy i zaangażowania,

  • Znajomości jednego z języków: angielski, rosyjski,

  • Mobilności, dyspozycyjności – poruszania się po całym rynku Polski,

To oferujemy

  • pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Polski,

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników,

  • nowoczesne narzędzia pracy - samochód służbowy,

  • możliwości rozwoju zawodowego w tym w strukturach handlowych firmy,

  • przeszkolenie w zakresie sprzedaży,

  • wsparcie i wdrożenie w nowe obowiązki,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

zakres działania handlowego - sprzedaż agregatów kogeneracyjnych marki Siemens, systemów fotowoltaicznych oraz nowoczesnych technologii energetycznych optymalizujących koszty energetyczne zakładów przemysłowych (ekonomizery/systemy kondensacji), wykorzystywanie biogazu - zielona energia.

Przewiń do profilu firmy