Regionalny Kierownik Sprzedaży

MORGAN PHILIPS HUDSON

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca mobilna
    Polska pólnocna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji, dostarczającej rozwiązania dla branży ciepłowniczej, z siedzibą na Górnym Śląsku, poszukujemy odpowiedniej osoby do pracy na stanowisku:

cała Polska

Twój zakres obowiązków

  • Realizację celów sprzedażowych, zgodnie z przyjętym budżetem rocznym;

  • Aktywny udział w opracowaniu i wdrożeniu kompleksowej strategii sprzedaży dla regionu północno-wschodniej Polski;

  • Obsługę Klientów firmy w zakresie: tworzenie ofert, ustalania szczegółowych warunków współpracy, doradztwo;

  • Ścisłą współpracę z innymi działami, w tym z działem technicznym;

  • Opiekę nad przebiegiem procesu realizacji zamówienia;

  • Pozyskiwanie nowych Klientów;

  • Utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami firmy i budowanie długofalowych relacji;

  • Systematyczną analizę rynku i identyfikowanie nowych możliwości rozwoju;

  • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych;

  • Bieżące raportowanie zgodnie z wymaganiami firmy.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe mile widziane techniczne, lub ekonomiczne;

  • Doświadczenie w sprzedaży dóbr inwestycyjnych w jednym z wymienionych obszarów: ciepłownictwo, instalacje gazowe, instalacje wodno-kanalizacyjne lub HVAC;

  • Zrozumienie kluczowych zasad działania w sektorze zamówień publicznych;

  • Praktyka w prowadzeniu negocjacji biznesowych;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Nastawienie na osiąganie ambitnych celów;

  • Łatwość zdobywania nowej wiedzy technicznej i zainteresowanie zagadnieniami technicznymi;

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole;

  • Gotowość do częstych podróży;

  • Czynne prawo jazdy kat.B.

Pracodawca oferuje

  • Pracę w stabilnej, renomowanej firmie o uznanej marce w swojej branży;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w połączeniu z systemem motywacyjnym;

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych;

  • Pakiet benefitów.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji w języku angielskim i polskim wraz z nr referencyjnym PL_841218 w tytule.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.