Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Calz Polska sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Calz Polska sp. z o.o.

Twarda 18

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie oraz wdrażanie strategii rozwoju w podległych punktach handlowych;
  • Wdrażanie w sklepach procedur zgodnie z wytycznymi marki;
  • Realizacje założonych wyników sprzedażowych oraz wskaźników KPI w swoim regionie;
  • Rekrutacja i szkolenie zespołów;
  • Monitorowanie pracy zespołu oraz dbanie o wysoki poziom motywacji poprzez konstruktywny feedback;
  • Stały nadzór nad utrzymywaniem jednolitego wizerunku sklepów;
  • Koordynowanie obiegu pełnej dokumentacji dotyczącej pracowników oraz sklepów;
  • Współpracę z centralą firmy w Warszawie;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku managerskim w branży retail;
  • Motywacja do osiągania wysoko postawionych celów nie tylko sprzedażowych;
  • Umiejętność planowania i realizacji powierzonych zadań;
  • Dobra organizacja pracy własnej i zespołu;
  • Otwartość i gotowość do pracy z zespołem i klientami;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Pasja do pracy w branży retail;
  • Gotowość do pracy w podległym regionie (wymagane prawo jazdy kat. B);

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Stałe wynagrodzenie i system premiowy uzależniony od wyników pracy;
  • Dostęp do karty Multisport;
  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna;
  • Zniżki na produkty we wszystkich markach Calzedonia Group;
  • Produkty do testowania zawsze z najnowszych kolekcji;
  • Kursy językowe (język angielski lub język włoski);
  • Szkolenia wspomagające rozwój kompetencji zawodowych;
  • Narzędzia pracy (w tym samochód służbowy);

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • paczki świąteczne
  • produkty do testowania zawsze z najnowszych kolekcji

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie rekrutacyjne z działem HR

3

Spotkanie rekrutacyjne z managerem

CALZ POLSKA to część włoskiej grupy Calzedonia Group, której sercem jest sieć ponad 150 tętniących życiem sklepów – Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi Uomo, Tezenis oraz Falconeri. Każda z pięciu marek jest wyjątkowa i w swoich kolekcjach odzwierciedla połączenie komercyjnej wizji, trendów i kreatywności. Każdego dnia dbamy o naszych Klientów dostarczając im najwyższej jakości bieliznę oraz odzież, stawiając na indywidualną obsługę klienta. Nasze produkty dzięki włoskiemu DNA i unikatowemu designowi trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Jesteśmy przekonani, że firma może osiągać swoje cele wyłącznie wtedy, kiedy naprawdę ceni swoich pracowników i pomaga im zrealizować w pełni ich potencjał.

Zdobądź pracę w stylu CALZ!

Szukamy właśnie Ciebie!

Regionalny Kierownik Sprzedaży, Twarda 18, Warszawa