Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

MAGNIFLEX POLSKAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych na podległym terenie

  • Sprzedaż do aktualnych partnerów handlowych w regionie

  • Przeprowadzanie szkoleń produktowych dla pozyskiwanych partnerów handlowych

  • Monitoring działań konkurencji

  • Dbanie o wizerunek marki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B: minimum 2 lata (mile widziane doświadczenie w budowaniu dystrybucji lub sieci partnerskich)

  • Mile widziane doświadczenie w branży meblarskiej lub wyposażenia wnętrz

  • Samodzielność w działaniu

  • Wysoka automotywacja, nastawienie na cel, konsekwentność w działaniu

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne

  • Umiejętność planowania, analizowania i zarządzania sobą w czasie

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia uzależniona od wyników

  • Samochód służbowy lub ryczałt pieniężny

  • Kartę paliwową

  • Narzędzia niezbędne do pracy: laptop oraz telefon służbowy

  • Duży udział w rozwoju międzynarodowej marki oraz w budowaniu jej pozycji na rynku

MAGNIFLEX POLSKA

Magniflex – marka pochodząca z przepięknej Toskanii, to światowy lider w dziedzinie zapewnienia zdrowego snu.

Nasza wizja to stworzenie każdemu człowiekowi warunków do wspaniałego życia, opartego na najwyższym komforcie spania.

Przewiń do profilu firmy