Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

CCC S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedażowych oraz budżetu kosztowego w podległym regionie,
  • zarządzanie podległym personelem i koordynacja pracy Kierowników sklepów z uwzględnieniem optymalnego poziomu obsługi klienta, standardów VM przy zachowaniu procedur i standardów firmy CCC,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • koordynacja działań związanych z otwarciami nowych sklepów,
  • motywowanie zespołu do rozwijania kompetencji sprzedażowych i poprawy efektywności pracy,
  • budowanie przyjaznej atmosfery pracy opartej na wzajemnym poszanowaniu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku managera zarządzającego jednostkami handlowymi,
  • doświadczenie w zarządzaniu strukturami terenowymi, rozproszonymi,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat.’B’,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • sumienność w realizacji zadań,
  • otwartość na nowe doświadczenia i otoczenie,
  • umiejętność szybkiej adaptacji w nowy środowisku biznesowym oraz zespole.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego Multisport/OK System,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • inicjatywy dobroczynne
  • Innowacyjne miejsce pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży, Warszawa