Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

CCC S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedażowych oraz budżetu kosztowego w podległym regionie,

  • zarządzanie podległym personelem i koordynacja pracy Kierowników sklepów z uwzględnieniem optymalnego poziomu obsługi klienta, standardów VM przy zachowaniu procedur i standardów firmy CCC,

  • współpraca z innymi działami firmy,

  • koordynacja działań związanych z otwarciami nowych sklepów,

  • motywowanie zespołu do rozwijania kompetencji sprzedażowych i poprawy efektywności pracy,

  • budowanie przyjaznej atmosfery pracy opartej na wzajemnym poszanowaniu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku managera zarządzającego jednostkami handlowymi,

  • doświadczenie w zarządzaniu strukturami terenowymi, rozproszonymi,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • prawo jazdy kat.’B’,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • sumienność w realizacji zadań,

  • otwartość na nowe doświadczenia i otoczenie,

  • umiejętność szybkiej adaptacji w nowy środowisku biznesowym oraz zespole.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego Multisport/OK System,

  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,

  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

  • Innowacyjne miejsce pracy