Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

City Parking Group S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie celów sprzedażowych;

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz współpraca z obecnymi;

  • analizowanie potrzeb klientów i ich oczekiwań względem produktów;

  • tworzenie kalkulacji;

  • planowanie i przygotowywanie ofert handlowych;

  • prowadzenie negocjacji z klientami;

  • aktywne uczestnictwo w działaniu sprzedażowym i marketingowym;

  • opracowywanie i analiza aktywności rynkowej konkurencji;

  • dbanie o wzorowe relacje z klientami;

  • monitoring bieżących działań i ocena ich efektywności.

Nasze wymagania

  • co najmniej trzyletnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży rozwiązań technicznych;

  • wykształcenie wyższe lub średnie (wyższe mile widziane);

  • samodzielność, umiejętność perfekcyjnego zarządzania czasem;

  • umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych;

  • zdolność do aktywnego poszukiwania nowych klientów;

  • otwartość i komunikatywność, wysokie umiejętności interpersonalne oraz kultura osobista;

  • umiejętność prowadzenia efektywnych negocjacji;

  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym;

  • prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji;

  • ciekawą i rozwojową pracę;

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • przyjazną atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

City Parking Group SA - firma działająca w branży parkingowej poszukuje pracownika, który dołączy do zespołu sprzedażowego obejmując stanowisko: Regionalny Kierownik Sprzedaży

Jesteśmy firmą obsługującą zarówno publiczne strefy płatnego parkowania, jak i parkingi komercyjne przy centrach handlowych czy instytucjach użyteczności publicznej. Zapewniamy kompleksową obsługę zlecenia, obejmującą planowanie, instalację, serwis oraz profesjonalne zarządzanie przestrzenią parkingową. Nasze parkingi wyposażamy w nowoczesne rozwiązania technologiczne najwyższej jakości, a celem działalności firmy jest obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

  • Centralna Polska (preferowane miejsce zamieszkania Warszawa i okolice)

  • Południowa Polska (preferowane miejsce zamieszkania Kraków i okolice)

Aplikowanie

CV prosimy przesyłać przez portal pracuj.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.