Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Otis Sp. z o.o.

Konstruktorska 13

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem sprzedaży nowych urządzeń (windy i schody ruchome) w Regionie Centrum (woj. mazowieckie, podlaskie, lubelskie, łódzkie),

  • Motywowanie pracowników oraz wsparcie ich rozwoju w zakresie wiedzy produktowej i technik sprzedaży,

  • Analiza potencjału Regionu na podstawie aktualnej bazy projektów,

  • Przygotowanie długofalowej strategii działania na podległym terenie,

  • Realizacja ustalonych celów sprzedażowych,

  • Prowadzenie bieżącego monitoringu i analiz wyników zespołu pozwalających na podejmowanie odpowiednich aktywności wspierających osiągnięcie celów firmy,

  • Regularne monitorowanie planowania i realizacji aktywności sprzedażowych oraz standardów pracy członków koordynowanego zespołu,

  • Budowanie i wsparcie pracowników w utrzymywaniu jak najlepszych relacji z kluczowymi partnerami,

  • Uczestnictwo w kluczowych negocjacjach biznesowych,

  • Organizacja i uczestnictwo w konferencjach promujących produkty/usługi OTIS.

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista,

  • Pozytywne nastawienie,

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży technicznej, budowlanej lub pokrewnej,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Umiejętność zarządzania zespołem,

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami,

  • Wysokorozwinięte umiejętności negocjacyjne,

  • Efektywne organizowanie pracy i zarządzania czasem,

  • Nastawienie na cel oraz proaktywność w działaniu,

  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o renomowanej pozycji na rynku,

  • Wynagrodzenie składające się z części stałej oraz premiowej uzależnionej od wyników sprzedażowych,

  • Samochód służbowy także do użytku prywatnego,

  • Prywatną opiekę medyczną wraz z pakietem stomatologicznym,

  • Kartę sportową,

  • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów i wsparcie przełożonych,

  • Możliwość zdobywania nowych umiejętności, szkolenia oraz rozwój zawodowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników