Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Calz Polska sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie oraz wdrażanie strategii rozwoju w podległych punktach handlowych Calzedonia/Intimissimi/Tezenis Outlet;

  • Wdrażanie w sklepach procedur zgodnie z wytycznymi marki;

  • Realizacje założonych wyników sprzedażowych oraz wskaźników KPI w swoim regionie;

  • Rekrutacja i szkolenie zespołów;

  • Monitorowanie pracy zespołu oraz dbanie o wysoki poziom motywacji poprzez konstruktywny feedback;

  • Stały nadzór nad utrzymywaniem jednolitego wizerunku sklepów;

  • Koordynowanie obiegu pełnej dokumentacji dotyczącej pracowników oraz sklepów;

  • Współpracę z centralą firmy w Warszawie;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku managerskim w branży retail;

  • Motywacja do osiągania wysoko postawionych celów nie tylko sprzedażowych;

  • Umiejętności planowania i realizacji powierzonych zadań;

  • Dobra organizacja pracy własnej i zespołu;

  • Otwartość i gotowość do pracy z zespołem i klientami;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Pasją do pracy w branży retail;

  • Gotowość do pracy w podległym regionie (wymagane prawo jazdy kat. B);

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Stałe wynagrodzenie i system premiowy uzależnione od wyników pracy;

  • Dostęp do karty Multisport;

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna;

  • Zniżki na produkty we wszystkich markach Calzedonia Group;

  • Produkty do testowania zawsze z najnowszych kolekcji;

  • Kursy językowe (język angielski oraz język włoski);

  • Szkolenia wspomagające rozwój kompetencji zawodowych;

  • Narzędzia pracy (w tym samochód służbowy);

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • paczki świąteczne

Marki Calzedonia, Intimissimi i Tezenis posiadają włoskie DNA. Poza sklepami regularnymi nasze produkty można kupić w atrakcyjnych cenach w Outletach. Marki słynną z produkcji i sprzedaży wyrobów pończoszniczych, strojów kąpielowych oraz bielizny wykorzystując naturalne tkaniny oraz włoskie koronki. Unikalny styl naszych produktów powstaje dzięki połączeniu najnowszych trendów, kreatywności oraz komercyjnego podejścia.

Jako Calz Polska posiadamy sieć ponad 150 sklepów tworzących tętniącą życiem grupę pięciu marek Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi Uomo, Tezenis oraz Falconeri, które spotykają się z uznaniem naszych klientów i zaspokajają ich konsumenckie potrzeby.

Jesteśmy przekonani, że firma może osiągać swoje cele wyłącznie wtedy, kiedy naprawdę ceni swoich pracowników i pomaga im zrealizować w pełni ich potencjał.

Zdobądź pracę w stylu Calzedonia!

Szukamy właśnie Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Twórz z nami włoską historie mody w komercyjnym podejściu i wyślij nam swoje CV!