Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

BBK S.A. (właściciel marki home&you)

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonych wyników sprzedażowych oraz wskaźników KPI w swoim regionie,

  • koordynowanie działań związanych z otwarciami salonów sieci home&you (tworzenie harmonogramów, realizowanie zatowarowania salonów, szkolenia personelu),

  • wdrażanie w sklepach procedur zgodnie z wytycznymi marki,

  • nadzór nad przeprowadzaniem inwentaryzacji,

  • zarządzanie zespołem rozproszonym,

  • monitorowanie i analiza działań konkurencji,

  • współpraca z działami centrali home&you.

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym (doświadczenie w branży retail będzie dodatkowym atutem),

  • znasz zagadnienia związane ze sprzedażą detaliczną i zarządzaniem sklepami,

  • umiesz zarządzać rozproszonym zespołem,

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,

  • jesteś gotowy do pracy w podległym regionie (wymagane prawo jazdy kat. B)

  • lubisz ludzi i budujesz z nimi pozytywne relacje,

  • skutecznie realizujesz założone cele.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm branży home decor w kraju,

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia,

  • pracę pełną ciekawych wyzwań,

  • realną możliwość wpływu na otaczającą Cię rzeczywistość biznesową,

  • opracowany program wdrożenia oraz system szkoleń wewnętrznych,

  • niezbędne narzędzia pracy: smartphone, laptop, samochód służbowy,

  • atmosferę jak w „home”,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

Bezapelacyjny lider w branży wnętrzarskiej w Polsce.

Biznes lokalny założony i prowadzony przez rodzinę.

Kreatywni ludzie, którzy pracują nad ciekawym asortymentem.

Miłość do pięknych wnętrz – to właśnie od niej wszystko się zaczęło. Oryginalne, pełne uroku i funkcjonalne aranżacje to nasza pasja, którą rozwijamy codziennie od ponad 20 lat, zajmując się importem i dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz.

Przewiń do profilu firmy