Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Fashion Shop Maurizio Di Girolamo

  • Powsińska 31
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Powsińska 31

Warszawa

Marka CALZEDONIA posiada włoskie DNA. Słynie z produkcji i sprzedaży wyrobów pończoszniczych oraz strojów kąpielowych. Unikalny styl naszych produktów powstaje dzięki połączeniu najnowszych trendów, kreatywności oraz komercyjnego podejścia.

W zespole Calzedonia poznasz osoby, które podobnie jak Ty kochają modę i są zorientowane na sukces w branży fashion. Naszą misją jest codzienne wspieranie kobiet w poszukiwaniu ich indywidualnego, unikatowego stylu – i robimy to z powodzeniem już od ponad 15 lat. Ty też możesz stać się częścią tego świata!

Zanim rozpoczniesz pracę, weźmiesz udział w szkoleniach, dzięki którym poznasz nasze produkty, sposób funkcjonowania sklepu oraz tajniki profesjonalnego zarządzania zespołem sprzedażowym. Na każdym etapie możesz liczyć na realne wsparcie ze strony doświadczonej kadry managerskiej.

Zdobądź pracę w stylu CALZEDONIA!

Szukamy właśnie Ciebie!

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie oraz wdrażanie strategii rozwoju w podległych punktach handlowych (Sadyba Best Mall, Centrum Handlowe Janki)

  • Wdrażanie w sklepach procedur zgodnie z wytycznymi marki;

  • Realizacje założonych wyników sprzedażowych oraz wskaźników KPI w swoim regionie;

  • Rekrutacja i szkolenie zespołów;

  • Monitorowanie pracy zespołu oraz dbanie o wysoki poziom motywacji poprzez konstruktywny feedback;

  • Stały nadzór nad utrzymywaniem jednolitego wizerunku sklepów;

  • Koordynowanie obiegu pełnej dokumentacji dotyczącej pracowników oraz sklepów;

  • Współpracę z centralą firmy w Warszawie;

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku managerskim w branży retail;

  • Motywacja do osiągania wysoko postawionych celów nie tylko sprzedażowych;

  • Umiejętność planowania i realizacji powierzonych zadań;

  • Dobra organizacja pracy własnej i zespołu;

  • Otwartość i gotowość do pracy z zespołem i klientami;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Pasja do pracy w branży retail;

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Stałe wynagrodzenie i system premiowy uzależniony od wyników pracy;

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna;

  • Zniżki na produkty we wszystkich markach Calzedonia Group;

  • Produkty do testowania zawsze z najnowszych kolekcji;

  • Szkolenia wspomagające rozwój kompetencji zawodowych;

Ogłoszenie archiwalne