Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 27.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Bio-Profil Polska Sp. z o.o.

URGO Polfa Łódź polski oddział międzynarodowego koncernu URGO International, zatrudniającego ponad 3000 pracowników na całym świecie. Mamy ponad 16-letnie doświadczenie na polskim rynku gdzie jesteśmy m.in. właścicielem marek Labolatoria Polfa Łódź, Alugastrin, Urgo, oraz wyłącznym dystrybutorem dermokosmetyków Uriage i Auriga i firm-liderów na rynku medycyny estetycznej: Neostrata, Mesoestetic, Exuviance oraz Merz Aesthetic. Od roku jesteśmy również obecni w Polsce z naszymi najnowszymi produktami URGO Medical stosowanymi w leczeniu pacjentów z ranami przewlekłymi.

Obecnie mamy ambitne plany jeżeli chodzi o rozwój naszego biznesu w Dziale Medycyny Estetycznej i szukamy do naszego zespołu najlepszych kandydatów/kandydatki na pozycję menedżerską w Dziale Sprzedaży:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Miejsce pracy: biuro firmy w Warszawie i delegacyjnie praca na terenie całej Polski (ok 80% czasu)

Miejsce zamieszkania: warunkiem koniecznym jest zamieszkanie na terenie Warszawy i okolic

Bezpośredni przełożonym tej osoby będzie Dyrektor Działu Medycyny Estetycznej

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za wykonanie planów sprzedażowych i celów rynnowych założonych przez Urgo Polfa Łódź dla poszczególnych marek w Dziale Medycyny Estetycznej.
  • Wyznaczanie celów oraz monitoring ich realizacji przez zespół Przedstawicieli Medycznych
  • Odpowiedzialność za rozwój, coaching oraz za osiąganie wyników przez zespół przedstawicieli medycznych
  • Współpraca z kluczowymi klientami Działu Medycyny Estetycznej na terenie Polski
  • Dokonywanie oceny rocznej podległych pracowników
  • Efektywne zarzadzanie rozproszonym zespołem sprzedażowym
  • Efektywna współpraca z Brand Managerami oraz innymi pracownikami firmy w celu realizacji określonych planów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe w branży farmaceutycznej, medycznej, OTC, szczególnie w dermatologii będzie mile widziane
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w branży farmaceutycznej
  • Umiejętności analizy danych rynkowych oraz rekomendowanie właściwych działań marketingowo - sprzedażowych
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych i marketingowych
  • Umiejętności negocjacyjne oraz zaangażowanie i proaktywna postawa
  • Przedsiębiorczość i inicjatywa w wykonywanych zadaniach zawodowych
  • Otwartość i bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i terminowość w wykonywaniu zadań
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2 wg. skali Rady Europy będzie niezbędna na tym stanowisku
Oferujemy:
  • Pracę w młodym, ambitnym i międzynarodowym zespole
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, nastawioną na pracę zespołową
  • Codzienne wyzwania oraz realizację samodzielnych projektów i zadań
  • Szansę na rozwój zawodowy w firmie-liderze na rynku rodzinnym we Francji, nastawionej na ekspansję
  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenie na życie oraz pakietu Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BioProfil Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Bio-Profil Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Trakt Lubelski 135. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.