Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Lonza-Nata Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

PRODUCENT WÓD I NAPOJÓW NATA

Twoje obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Utrzymywanie długofalowej współpracy z kluczowymi klientami Firmy
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Dbałość o rozwój asortymentu oraz nowych rynków
  • Planowanie sprzedaży
  • Wizytowanie klientów.
  • Kreowanie i dbanie o wizerunek Firmy
  • Raportowanie wyników wykonanej pracy

Praca w regionach:

  • Pomorskie, Zachodniopomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolskie, Lubuskie
  • Wielkopolskie, Lubuskie, Łódzkie, Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie
  • Mazowieckie, Łódzkie, Lubelskie, Świętokrzyskie, Śląskie, Małopolskie, Podkarpackie

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
  • Min 2 lata doświadczenie jako KAM/RKO – preferowana branża FMCG
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych, prowadzenia negocjacji oraz kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań
  • Orientacja na wyniki i utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klientów
  • Doskonała organizacja pracy
  • Doskonałe umiejętności prezentacyjne, sprzedażowe i negocjacyjne.
  • Inicjatywa oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o dużym potencjale rozwojowym
  • Umowę o pracę lub kontrakt managerski
  • Narzędzia pracy umożliwiające komfort wykonywanej pracy
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz  premię uzależnioną od wyników

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy