Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2017-12-08
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 2018-01-07)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

EBS sp. z o. o. to producent innowacyjnych rozwiązań do transmisji danych z wykorzystaniem technologii: GSM, Ethernet, GPS, RFID. Lider w Europie w dedykowanych rozwiązaniach dla branży ochrony.

W związku z bardzo intensywnym rozwojem firmy poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz obsługa obecnych Klientów firmy
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi Klientami
  • prezentowanie oferty sprzedażowej z uwzględnieniem potrzeb klientów
  • nadzór nad realizacją założonych celów sprzedażowych i budżetowych
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • planowanie oraz realizacja strategii biznesowej dot. branży security
  • analiza rynku i określenie najwłaściwszej grupy docelowej odbiorców
  • przygotowanie ofert i umów handlowych
  • przygotowywanie analiz i prognoz sprzedażowych

Wymagania

  • doświadczenie na analogicznym lub podobnym stanowisku
  • rozwinięte zdolności interpersonalne oraz zdolności komunikacyjne
  • znajomość technik sprzedaży
  • kreatywność, umiejętności analizowania potrzeb Klienta
  • zdyscyplinowanie i dobra organizacja czasu pracy
  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i nieograniczony system premiowy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dynamiczną pracę pełną wyzwań w międzynarodowym zespole
  • możliwość poznania nowoczesnych rozwiązań stosowanych w branży security
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy w terenie (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się