Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

PMT Services Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

PMT – agencja marketingowa z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku, oferująca kompleksowe usługi wspierające sprzedaż. Do projektu prowadzonego dla naszego Klienta z branży FMCG szukamy

Regionalnego Kierownika Sprzedaży
Północny-zachód; Północny- wschód; Południe

Zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych na podległym terenie,
  • Nadzorowanie i rozliczanie działań jakościowych/merchandisingowych,
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem Przedstawicieli Handlowych w kanale tradycyjnym (region obejmuje 1/3 Polski),
  • Prowadzenie negocjacji z kluczowymi klientami  – sieci detaliczne i hurtownie,
  • Raportowanie wyników sprzedaży,
  • Budowanie relacji i współpracy w ramach podległego zespołu i z partnerami biznesowymi, wzmacnianie wizerunku marki.

Poszukiwane kompetencje

  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży oraz w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
  • Znajomość lokalnego rynku hurtowych dostawców,
  • Wiedza i umiejętności z zakresu analizy finansowej,
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office,
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Konsekwencja w planowaniu i realizacji celów,
  • Umiejętność  budowania partnerskich relacji,
  • Nastawienia na cele,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pakiet szkoleń,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon, samochód),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Pakiet medyczny i sportowy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy