Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

ASSA ABLOY Entrance Systems Poland Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
ASSA ABLOY Entrance Systems Poland Sp. z o.o. (www.assaabloyentrance.pl) oferuje kompleksowe rozwiązania do automatycznej obsługi zewnętrznych i wewnętrznych wejść i wjazdów, obejmujący bramy przemysłowe, systemy przeładunkowe oraz automatyczne wejścia, w tym usługi wydajnego utrzymania urządzeń przez cały okres eksploatacji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
(w dziale sprzedaży bram przemysłowych, bram szybkobieżnych i systemów przeładunkowych)

Region działania województwa: zachodnio-pomorskie, pomorskie, lubuskie, wielkopolskie.

Mile widziane osoby zamieszkujące na terenie powiatów pilskiego, bydgoskiego i gorzowskiego.

Opis stanowiska

  • Realizacja założonych zadań sprzedażowych.
  • Budowanie długofalowych relacji z Architektami, Inwestorami, Generalnymi Wykonawcami.
  • Ścisły kontakt z klientami tego regionu - zbieranie i analiza informacji dotyczących potencjału rynku, trendów i działań konkurencji.
  • Dobór urządzeń zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klientów.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane techniczne).
  • Min. 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku sprzedażowym
  • Umiejętności sprzedażowe potwierdzone sukcesem.
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.
  • Komunikatywność, operatywność, bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Silna motywacja wewnętrzna, dyspozycyjność.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym znajomość pakietu MS Office.
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

  • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży na rynku europejskim.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe plus premia uzależniona od wyników).
  • Program wdrożenia, dodatkowe szkolenia kompetencyjne oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • Niezbędne narzędzia pracy takie jak samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.
  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych, pakiet kafeteryjny.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy