Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Manpower CoREO firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Kierownik / Koordynator
Regionalny Kierownik SprzedażyNumer ref.: KSP/051/AMA

Zakres obowiązków:

  • Realizacja założonego planu sprzedaży
  • Zarządzanie, wsparcie, rozwój i kontrola istniejącego zespołu przedstawicieli handlowych
  • Negocjowanie i przygotowywanie ofert handlowych
  • Bezpośrednia obsługa strategicznych klientów
  • Bieżące raportowanie pracy własnej i podległego zespołu
  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju i zwiększenia sprzedaży
  • Zarządzanie budżetem regionu
  • Dbałość o wizerunek firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym (min. 2 lata)
  • Znajomość branży budowlanej
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Silna motywacja do pracy i zorientowanie na cel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Samodyscyplina i dobra organizacji własnej pracy
  • Umiejętność zarządzania ludźmi, wyznaczania i egzekwowania zleconych zadań
  • Dyspozycyjność

Dla naszego Klienta producenta z branży budowlanej poszukujemy Regionalnego Kierownika Sprzedaży na teren Polski południowo zachodniej.

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • Współpracę na etat lub na własnej działalności gospodarczej
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe
  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość wprowadzania własnych pomysłów
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • W pełni samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy