Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Blycolin Textile Services Sp. z o. o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i opieka nad nimi

  • rozwój marki Blycolin na powierzonym terenie

  • bieżąca współpraca oraz rozwijanie relacji z partnerami firmy

  • opracowanie planów rozwojowych i ich realizacja

Nasze wymagania

  • w handlu czujesz się jak „ryba w wodzie” tzn. umiesz prowadzić rozmowy handlowe oraz negocjować

  • dysponujesz doświadczeniem w sprzedaży B2B, popartym sukcesami

  • jesteś komunikatywny, wytrwały i systematyczny

  • posiadasz silną osobowość oraz wysoką kulturę osobistą

  • lubisz pracować samodzielnie, wyznaczać sobie cele i je realizować

  • posiadasz zdolność szybkiego uczenia się

  • dysponujesz doświadczeniem w branży hotelarskiej lub pralniczej (duży atut)

  • znasz język niemiecki (duży atut)

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie

  • wysokiej klasy narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach

  • praca w prężnym zespole, w miłej i przyjaznej atmosferze

Renomowana, europejska firma, z niemal 50-letnim doświadczeniem w branży B2B.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym - aplikuj! Prześlij do nas swoją kandydaturę – C.V. oraz list motywacyjny