Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

"EZT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie Klientów w obszarze usług czystościowych i/lub ochrony

  • Badanie potrzeb Klientów, prowadzenie negocjacji oraz rozmów handlowych, przygotowywanie ofert

  • Przeprowadzanie audytów na obiektach oraz wizji lokalnych, sporządzanie kalkulacji

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami

  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w sprzedaży usług branży czystość /i lub ochrona - warunek konieczny

  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz motywacja do osiągania wyników

  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe

  • Samodyscyplina, rzetelność, nastawienie na cel

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i system prowizyjny

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy

  • Benefity pozapłacowe w tym opiekę medyczną

  • Szkolenia z zakresu szeroko rozumianej sprzedaży

  • Rozwój w strukturach firmy

Zastanawiasz się, kim jesteśmy?

EZT S.A. – dbamy o czystość i bezpieczeństwo od 1990 roku!

Pomagamy w utrzymaniu porządku oraz czystości wewnątrz budynków, a także w ich otoczeniu. Świadczymy usługi na terenie całej Polski, oferujemy zintegrowane rozwiązania pozwalające na optymalizację kosztów związanych z outsourcingiem. Elastycznie dostosowujemy się do oczekiwań i wymagań Klientów.

Przewiń do profilu firmy

Drogi kandydacie, podany numer telefonu 607 912 028 służy odpowiedziom na dodatkowe pytania dot. rekrutacji. Zatem jeśli masz jeszcze wątpliwości - zadzwoń. Natomiast jeśli jesteś gotowy do aplikowania - zrób to korzystając z przycisku w tej witrynie.

Chcemy Cię poznać - spotkaj się z nami na rozmowie rekrutacyjnej :) również on-line

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.