Regionalny Kierownik Sprzedaży

Klient Pracuj.pl

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta na stanowisko: Regionalny Kierownik Sprzedaży

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem Przedstawicieli Handlowych;

  • Budowanie zespołu, wdrażanie do pracy i wsparcie w realizowaniu sprzedaży;

  • Realizacja strategii sprzedażowej poprzez rozwój podległego regionu, współpracę z partnerami i klientami;

  • Tworzenie raportów oraz prognoz sprzedażowych;

  • Organizowanie szkoleń oraz warsztatów dla klientów;

  • Bieżąca współpraca z działami wsparcia.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • Wysoki poziom umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych;

  • Umiejętność zarządzania czasem oraz organizowania pracy;

  • Orientacja na osiąganie wysokich wyników;

  • Rzetelność oraz wysoka kultura osobista;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę;

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjne premie;

  • Ciekawe benefity i dodatki;

  • Samochód służbowy, telefon, laptop oraz niezbędne narzędzia do pracy;

  • Pracę w stabilnej organizacji o wieloletniej tradycji.

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

Teren działania

Powiaty: Obornicki, Czarnkowsko-Trzcianecki, Chodzieski, Pilski, Wałecki, Złotowski, Drawski, Szczeciniecki, Świdwiński, Łobeski.