Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NeoNailO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Opis stanowiska:

  • Realizacja planów sprzedaży w punktach stacjonarnych na podległym terenie,

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta, zgodnie ze standardem obowiązującym w firmie,

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym,

  • Rekrutacja personelu,

  • Podnoszenie kwalifikacji pracowników poprzez szkolenia i trening na stanowisku pracy,

  • Raportowanie do menagera sprzedaży,

  • Praca na terenie woj. dolnośląskiego lub wielkopolskiego.

  • Mile widziane osoby z okolic: Poznania (praca na obszarze woj. wielkopolskiego) i Wrocławia (praca na terenie woj. dolnośląskiego).

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym (punkty stacjonarne),

  • Znajomość branży Beauty,

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne,

  • Zaangażowanie w pracę i branie odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • Czynne prawo jazy kat. B.

To oferujemy

  • MultiSport,

  • Opiekę medyczną,

  • Ubezpieczenie Grupowe na życie,

  • Produkty firmowe w promocyjnych cenach,

  • Zgrany Zespół.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NeoNail

Chcesz tworzyć piękne rzeczy? Dołącz do zespołu Cosmo Group! Już od 15 lat nasz zespół tworzą ludzie, dla których branża beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Koncentrujemy się na produktach przeznaczonych do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz twarzy. Nasze kosmetyki trafiają do punktów dystrybucji rozsianych po całej Polsce, ale również za granicą m.in. do Niemiec, Rosji, Czech, Austrii, Anglii, RPA czy Grecji. Zapraszamy osoby żądne wyzwań! Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na następującym stanowisku:

Przewiń do profilu firmy