Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

ALVEUS Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów, spotkania z klientami z podległego regionu

  • budowanie pozytywnych, długotrwałych oraz partnerskich relacji z klientami

  • tworzenie budżetu i zarządzanie nim

  • bieżąca analiza branży, ocena potencjału rynku i możliwości jakie na nim istnieją

  • współpraca w zakresie prowadzonych działań marketingowych

Nasze wymagania

  • minimalne doświadczenia handlowe 3 lata

  • znajomość branży sanitarno-kuchennej

  • doświadczenie w obsłudze klientów hurtowych, marketowych, inwestycyjnych

  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji transakcyjnych

  • wysokie umiejętności interpersonalne

  • bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej marce i pozycji rynkowej

  • szeroką możliwość rozwoju

  • zatrudnienie na umowie o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne

  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • dużą autonomię w działaniach i sposobach realizacji celów