Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

FOOT LOCKER

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne zarządzanie i nadzór nad działalnością bezpośrednio podległych sklepów w Polsce i/lub zagranicą

  • Realizacja budżetu sprzedaży i optymalizacja kosztów zgodnie z celami firmy

  • Odpowiedzialność za wynik finansowy podległych sklepów

  • Zarządzanie zespołem Kierowników sklepów

  • Wsparcie w procesie otwarcia nowych salonów sprzedaży

  • Dbałość o przestrzeganie procedur firmy

  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki na rynku

  • Raportowanie do Zarządu Spółki

  • Pełna współpraca z działami odpowiedzialnymi za procesy związane ze sprzedażą

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży w branży Retail – warunek konieczny

  • Doświadczenie w branży fashion będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)

  • Prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do częstych podróży służbowych

  • Silne zorientowanie na wyniki, myślenie strategiczne i inicjatywa w działaniu

  • Umiejętność zarządzania zespołem, wyznaczania celów i motywowania pracowników

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Skuteczność w rozwiązywaniu problemów, podejmowaniu decyzji oraz wdrażaniu zmian

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Samodzielne stanowisko pracy z dużą swobodą działania i możliwością tworzenia nowej jakości

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego i awansu

  • Realny wpływ na biznes i politykę działania firmy

  • Elastyczny czas pracy, przyjazną i nieformalną atmosferę pracy

  • Samochód służbowy

  • Zniżki na firmowe produkty

FOOT LOCKER

Shoes don’t change the world... YOU DO!

Foot Locker to światowy, wiodący sprzedawca obuwia i odzieży sportowej. W Foot Locker sneakersy to wszystko o czym myślimy i nic tak nie napawa Nas dumą jak możliwość dzielenie się najnowszymi trendami z naszymi zwolennikami. Tylko najlepsze, najbardziej oryginalne produkty trafiają na półki naszych salonów.

W związku z globalną ekspansją i ogromnym sukcesem firmy na 6 kontynentach zdecydowaliśmy się zainwestować i rozwinąć firmę na polskim rynku. Jeśli jesteś profesjonalistą w obszarze Sprzedaży, świetnym graczem zespołowym, pełnym energii i gotowym do przeniesienia swojej kariery na wyższy poziom, chcielibyśmy powitać Cię w naszych strukturach Foot Locker Poland!

Poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży. Osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie podległymi sklepami w Polsce i/lub zagranicą wraz z realizacją strategii firmy i planów sprzedażowych. Poszukujemy gracza zespołowego, z doświadczeniem w branży Retail, zmotywowanego do rozwijania firmy i dzielenia się dobrymi praktykami.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim klikając w przycisk APLIKUJ. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.